Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2021. November 30. 08:34, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

18 millió forint értékben loptak tv-ket

18 millió forint értékben loptak tv-ket

Összesen 121 televíziót lopott el Lentiben egy parkoló kamionról öt román férfi, másnap az M7-es autópályán elfogtak őket - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

A rendőrök csütörtök hajnalban kaptak bejelentést arról, hogy Lentiben egy üzemanyagtöltő állomáson felfeszítették egy parkoló kamion rakterét. Az elkövetők jeleztek várakozó társaiknak, akik egy teherautóval érkeztek, tv-készülékeket pakoltak át a járműbe, majd Lenti felé elhajtottak.

A rendőrök másnap az M7-es autópálya sormási pihenőhelyénél fogták el a bűncselekménnyel gyanúsítható öt román állampolgárságú férfit, akiknél megtalálták a csaknem 18 millió forintot érő 121 televíziót.

A tetteseket lopás és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették, a lopáshoz használt gépjárműveket, valamint a televíziókat lefoglalták.

Címkék: Lenti, lopás, román, tolvaj, tv

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld

Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás

Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.

2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld

NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe

Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.