Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2021. Június 10. 09:05, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu

38 millió forintnyi drogot találtak két férfinál

38 millió forintnyi drogot találtak két férfinál

Tizenöt kilogrammnyi, mintegy 38 millió forintot érő marihuánát találtak két román állampolgárságú férfinál, akik a gyanú szerint nagy mennyiségű kábítószerrel kereskedtek

- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy még hétfőn a VII. kerületi Kertész utcában fogták el a két gyanúsítottat, akik éppen egy 42 éves budapesti férfinak kínáltak kábítószert.

A rendőrök a román állampolgárok autójában mintegy 170 gramm marihuánát találtak, valamint pénzt is lefoglaltak.

A nyomozók megállapították, hogy a két férfi egy szentendrei családi házban tárolta a kábítószert, ott tizenöt csomagba csomagolva több mint 15 kilogramm marihuánát találtak.

A BRFK a két román állampolgárt kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt hallgatta ki, őrizetbe vették őket és kezdeményezték a letartóztatásukat.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld

Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására

Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.