Hírek
2018. Szeptember 14. 18:00, péntek |
Bulvár
Forrás: mti - fotó: New York Post
A Szex és New York színésznője nem lesz New York állam kormányzója

Cynthia Nixon, a Szex és New York-sorozat színésznője nem kapott elég szavazatot, így ismét Andrew Cuomo, a metropolisz jelenlegi kormányzója indulhat a Demokrata Párt színeiben New York állam kormányzói tisztségéért.
Nixon a kampányban baloldali kihívója volt Cuomónak. A szavazáson azonban Cuomo a voksok 65 százalékát kapta, míg a színésznőre 35 százalék voksolt. Cuomónak helyzeti előnye is volt és jóval több pénz állt a rendelkezésére a kampányban.
Andrew Cuomo 2011 óta az állam kormányzója, címét a november 6-i választásokon kell megvédenie.
Az 52 éves Nixon a vereséget nem vette a szívére, egy Twitter-üzenetében hangsúlyozta, hogy nem kedvetlenítette el az eredmény, sőt inkább ösztönzően hat rá és arra bíztatta támogatóit, hogy folytassák progresszív kampányukat.
A politikai újonc Nixon, aki "korrupt vállalati demokratának" nevezte Cuomót, úgy értékelte, hogy kampányával sikerült "alapvetően megváltoztatni a politikai tájat". Kijelentette, hogy továbbra is küzd majd az olcsóbb bérleti díjak és a rasszizmus ellen.
"Ez csak a kezdet. Együtt nyerjük meg ezt a harcot" - üzente támogatóinak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.