Hírek
2011. Június 28. 20:13, kedd | Életmód
A Zena Beauty Med center és az infoKeszhely.hu átváltoztat!
Unod már a régi külsőd, de nem tudod mi állna jól? Szeretnél új frizurát, trendi sminket?
Most itt a lehetőség a testi - lelki megújulásra, a hévízi ZENA Beauty Med centerben egy nap csak a Tiéd lehet, ha Te is akarod!
Nem kell mást tenned, mint jelentkezni a játékra, és ha Rád mosolyog a szerencse, egy egész napig élvezheted a ZENA kényeztetést, ahol ráadásul vadonatúj külsőt varázsolnak Neked!
Jelentkezini az info@infokeszthely.hu címre küldött e-mailel lehet. Küld el neved, telefonszámod és lakhelyed, illetve egy fotót magadról, és ha Te vagy a szerencsés, a hévízi Zena Beauty Medcenter egy új külsővel ajándékoz meg!
Jelentkezési határidő: 2011. július 13.
A szerencsés nyertes az alábbi szolgáltatásokban részesül:
- a bőrének megfelelő fiatalító, frissítő kozmetikai arckezelés a legújabb trendeknek megfelelően, a legmodernebb technikával, világszínvonalú termékek felhasználásával
- az alkatának megfelelő frissítő, regeneráló vagy épp cellulitisz elleni masszázs, vagy nyirokmasszázs
- vadonatúj frizura (festés, mosás, vágás, szárítás)
- sminkkészítés
- Spa manikűr (paraffinos kézápolás) majd lakkozás
- Spa pedikűr majd lakkozás
- egész napos wellness használat (élménymedencék, szaunavilág használata)



Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 14:18, péntek | Életmód
Átalakult a sportzóna: Európa első party-padel klubja érkezik a Szigetre
A Sziget idén jelentősen átalakult sporthelyszíne, az Escape Zone by Padel Escape élménytere Európában elsőként ötvözi a legtrendibb sportokat.
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Életmód
Világháborús katonai motort találtak az apadó Dunában Budapesten
A Dunából előző nap kiemelt második világháborús katonai motorkerékpár a Honvédelmi Minisztérium Hadtörténeti Intézet és Múzeum fővárosi raktáránál 2026. augusztus 5-én.
2026. Augusztus 07. 10:13, péntek | Életmód
Így fesztiváloznak a fiatalok bérletvásárlás nélkül, egy profi csapat tagjaként
Aki kicsit is szereti a fesztiválokat, annak garantáltan a bakancslistáján szerepel, hogy ott legyen legalább egyszer a Sziget Fesztiválon.
2026. Augusztus 06. 17:00, csütörtök | Életmód
Egy rájából származó molekula daganatellenes hatását vizsgálták szegedi kutatók részvételével
Egy rájából és egy dél-amerikai békából származó molekulahibrid daganatellenes hatását vizsgálták a Szegedi Biológiai Kutatóközpont (SZBK) munkatársainak részvételével
