Hírek
2017. Július 20. 08:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Autóval ütközött a vonat Debrecen és Nagycsere között
Személyautóval ütközött egy vonat csütörtök reggel a Debrecen-Nyírábrány vonalon. A teljes vonalon pótlóbuszok szállítják az utasokat - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A baleset nem sokkal hét óra előtt történt Debrecen és Nagycsere között. A vasúti átjáróban a fénysorompó jól működött - írta a vasúttársaság.
A Mávinform közlése szerint a vonaton senki nem sérült meg.
A Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság arról tájékoztatott, hogy a személyautó vezetője a roncsba szorult, a debreceni hivatásos tűzoltók szabadították ki. A mentők a sérültet kórházba vitték. A vonaton negyvenegyen utaztak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld
Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P
2026. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: szombat hajnaltól ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Tarr Zoltán: a forrásokat mostantól nem túlárazott presztízsberuházásokra fordítjuk
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára
Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.
