Városlista
2025. március 21, péntek - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2012. Március 15. 14:17, csütörtök | Bulvár
Forrás: STOP

Az egykori szexszimbólum és a pornó

Az egykori szexszimbólum és a pornó

Raquel Welch a '60-as és '70-es évek ügyeletes szexbombája volt. Nem kis szerepe volt a falatnyi bikinik világhódító útjában sem.

A ma már a 72. életévét taposó színésznő szerint napjaink szexfüggő generációja egyenes következménye az online pornó hihetetlen mértékű terjedésének.

Welch szerint a szexuális viselkedés teljesen megváltozott, a mai fiatalok pedig a pornó világában rekedtek. Az egyik férfimagazinnak nyilatkozva hozzátette: "eljutottunk arra a pontra, ahol már mindannyian szó szerint szexfüggők vagyunk. Mindezért pedig leginkább a pornó a felelős."

"Nem érdekel, ha csak egy bolond öregasszonynak tartanak, de bizony az én időmben nem a szex folyt a csapból is. Ma már senki sem emlékszik rá, milyen is volt az, amikor az ember maga fantáziálgathatott a szexualitásról, a különböző erotikus dolgokról" - tette hozzá felháborodottan.

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 21. 07:31, péntek | Bulvár

Kiugró mértékben nőtt a zenei streaming bevétele Magyarországon

Kiugró mértékben, több mint 2,6 milliárd forinttal nőtt tavaly a zenei streaming magyarországi bevétele.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Bulvár

Tüzet gyújtva akart világítani egy fiú, de autók gyulladtak ki

A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy fiatalkorú fiú ellen gondatlan közveszély okozásának vétsége miatt. A fiatal kukázás közben tüzet gyújtva akart világítani, de kiégtek a hulladéktárolók, és a parkoló járművek.

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.