Hírek
2013. Július 15. 11:45, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Az M1 élőben közvetíti a Honvéd csütörtöki EL-meccsét
Az M1 élőben közvetíti a Budapest Honvéd labdarúgócsapatának csütörtöki Európa Liga-selejtezős mérkőzését a szerb Vojvodina otthonából, Újvidékről.
A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hétfői közlése szerint a meccs 20.30-kor, a műsor pedig 20.16-kor kezdődik. A helyszíni kommentátor Knézy Jenő, a stúdióban a műsorvezető Mohay Bence lesz.
A párharc az Európa Liga selejtezőjének 2. fordulójában zajlik, a csütörtöki lesz az első mérkőzés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:44, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék kiütéses sikerrel jutottak nyolcaddöntőbe
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport
Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel
Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.
