Hírek
2018. Március 03. 18:55, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Baltával fenyegetőzve rabolt
Egy jászapáti kisboltból rabolt, a rendőrök néhány óra alatt elfogták.
Egy férfi jelent meg március 2-án 14 óra 15 perckor egy jászapáti élelmiszerüzletben és baltával fenyegetve a bevételt követelte a bolt dolgozójától. A pénztáros megijedt, tartva a bántalmazástól a kasszában lévő pénzt átadta a rablónak, aki a helyszínről elmenekült. A rendőrök pár órán belül azonosították a 22 éves helyi lakost, aki Tarnazsadonyban bújt el a hatóság elől, ahol a Készenléti Rendőrség járőrei és a helyi körzeti megbízott elfogta.
A Jászberényi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Jászapáti Rendőrőrsre előállított B. Csaba ellen, akit a nyomozók gyanúsítottként kihallgattak és őrizetbe vettek. A helyi fiatal a bűncselekményből származó pénz egy részét elköltötte, a fennmaradó összeget a rendőrök lefoglalták tőle.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
