Hírek
2018. Szeptember 22. 12:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Bántalmazta rokonait egy férfi Fertőrákoson, majd öngyilkos lett

Szóváltást követően bántalmazta hozzátartozóit egy negyvenéves férfi pénteken Fertőrákoson, majd bezárkózott a házba és öngyilkos lett
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Tóth Gabriella elmondta, hogy a férfi egy fejszenyéllel bántalmazta az őt meglátogató két rokonát, egyiküket feltehetően lőfegyverrel megsebesítette. A sértettek a szomszédba menekültek, az elkövető pedig bezárkózott a házába és nem jött elő, a rendőrök felszólítására sem.
A rendőrök valószínűsítették hogy lőfegyver van a férfinál, ezért a Terrorelhárítási Központ (TEK) segítségét kérték az elfogáshoz. A TEK munkatársai bementek a házba, ahol holtan találták a férfit.
A megyei rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.
A Kisalföld online tudósítása szerint a férfi az édesanyját és annak élettársát sebesítette meg, őket a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.
2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld
Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld
Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen
Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.