Hírek
2012. Július 21. 09:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Bányászokat kölcsönözne a Vértesi Erőmű
Munkaerő- kölcsönzéssel havi átlagban 173 bányászt foglalkoztatna a Vértesi Erőmű Zrt., a kölcsönzésre kétfordulós, tárgyalásos eljárást írt ki, amely a legutóbbi Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.
A listán aknászok, vájárok, és a bányászszakma egyéb szereplői találhatók meg, akiket a Márkushegyi bányában foglalkoztatnának.
Ajánlatot az a munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó cég tehet, amely az utolsó három évben fel tud mutatni legalább egy, magas kockázatú szabályozott iparág területére szóló, befejezett munkaerő-kölcsönzési szerződést mint referenciát. A szerződésnek legalább havi 60 főre és 6 millió forint ellenértékre kellett szólnia.
A tenderre augusztus 3-ig lehet jelentkezni. A második fordulóba jutott jelentkezőket augusztus 14-ig értesíti az ajánlatkérő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
