Hírek
2022. Január 06. 13:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Bedrogozva okozott autóbalesetet

Befejezték a rendőrök az ügy vizsgálatát a 25 éves férfival szemben, akinek szervezetéből kimutatták a tiltott szert.
A 25 éves tatai férfi 2020. július elsején 19 óra 30 perc körül közlekedett az 1-es úton Vértesszőlős irányába. Haladása során az előtte forgalmi ok miatt lassító kocsinak ütközött – közölte a rendőrség.
A 25 éves K. Attilával szemben felmerült a kábítószer-fogyasztás gyanúja, ezért őt további mintavételre előállították. A szakértői vizsgálat megállapította, hogy a férfi a vezetési képességre hátrányosan ható szer befolyása alatt, bódult állapotban vezette a járművet.
A sofőrt a tatabányai rendőrök gyanúsítottként kihallgatták, ellene járművezetés bódult állapotban bűncselekmény miatt indult büntetőeljárás, vezetői engedélyét is elvették.
A Tatabányai Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte a Tatabányai Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól