Hírek
2011. Szeptember 19. 14:13, hétfő |
Külföld
Forrás: HírTV
Csapdát állítottak DSK-nak?
Erkölcsi hibának tartja a Nemzetközi Valutaalap volt vezetője, ami májusban a New York-i szállodaszobában történt.
Dominique Strauss-Kahn egy televíziós interjúban kijelentette: sem zaklatást, sem más bűncselekményt nem követett el az őt nemi erőszakkal vádoló szobalánnyal szemben. Ám azt nem fejtette ki, hogy pontosan mi történt.
Az IMF egykori vezetője lehetségesnek tartja, hogy csapdát állítottak neki. A szocialista bankár-politikus most először szólalt meg az ügyben azóta, hogy az amerikai ügyészség ejtette az ellene felhozott zaklatás vádját, és hazatért. Strauss-Kahnt korábban a jövő évi francia elnökválasztás első számú esélyesének tartották, de az interjúban közölte: nem jelölteti magát. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 14:00, kedd | Külföld
Kínai elnök: biztosítani kell a hajózás zavartalanságát a Hormuzi-szorosban
A hajóforgalom zavartalan fenntartására szólított fel a Hormuzi-szorosban Hszi Csin-ping kínai elnök, aki hétfőn telefonon egyeztetett Mohammed bin Szalmán szaúdi trónörökössel - jelentette a kínai állami média hétfőn.
2026. Április 19. 10:00, vasárnap | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump megerősítette, hogy Irán ismét megpróbálta lezárni a Hormuzi-szorost
Donald Trump amerikai elnök megerősítette szombaton, hogy Irán ismét megpróbálta lezárni a Hormuzi-szorost, miközben tartanak a tárgyalások Washington és Teherán között.
2026. Április 18. 15:00, szombat | Külföld
Uniós szóvivő: jelenleg nincs üzemanyaghiány az Európai Unióban
Jelenleg nincs üzemanyaghiány az Európai Unióban, az Európai Bizottság azonban felkészül a repülőgép-üzemanyagok esetleges, továbbra is aggodalomra okot adó ellátási hiányára
2026. Április 18. 08:32, szombat | Külföld
Donald Trump: Irán vállalta, hogy soha többé nem zárja le a Hormuzi-szorost
Irán beleegyezett abba, hogy soha nem zárja le újból a Hormuzi-szorost - írta Donald Trump amerikai elnök közösségi oldalán pénteken.
