Hírek
2018. Január 07. 18:32, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Csökken a torlódás az M1-esen Hegyeshalomnál
Lassan csökken a torlódás az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátkelőnél Ausztria felé, jelenleg mintegy három kilométeres a kocsisor
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délután az MTI-t. Füves Tamás elmondta, hogy a várakozási idő háromnegyed órára csökkent.
Hozzátette, továbbra is arra kérik a sofőröket, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfó oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről.
A Kelet-Európából Nyugat-Európába visszatérő vendégmunkások miatt a hegyeshalmi határátkelőnél vasárnap délelőtt hét kilométeres torlódás alakult ki, szombaton pedig volt, amikor tíz kilométeresre duzzadt fel a kocsisor.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
