Hírek
2017. Május 16. 10:20, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Dollármilliárdokban mérhető a zsarolóvírus okozta kár a világon
A zsarolóvírus kevés közvetlen kárt okozott, de a járulékos kár dollármilliárdokban mérhető
- mondta Krasznay Csaba, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Kiberbiztonsági Akadémiájának programfelelőse az M1 aktuális csatorna kedd reggeli adásában.
Nyilvánosan lehetett követni, hányan fizették ki a kért pénzt, ez a várakozásokkal szemben meglehetősen alacsony számon maradt - mondta.
Ezzel szemben nagyon sok munkaórába került a támadás megakadályozása, és egyes feltételezések alapján a védelmi intézkedések miatt voltak olyan leállások, amelyek járulékos kárt okoztak - jegyezte meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz
A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
