Hírek
2022. Szeptember 17. 13:27, szombat |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Döntött a kormány az árstopokról - Itt a bejelentés
A reggeli órákban küldte meg a kormány a meghívóját a szombati rendkívüli Kormányinfóra, amit Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter tart meg.
Gulyás szerint a háború és az uniós szankciók brutális áremelkedéshez vezettek, különösen az élelmiszerárak emelkedtek meg, elszabadult a benzin és a dízel ára. - Annak érdekében, hogy a magyar családokat ettől meg tudjuk védeni, hoztunk döntéseket és időről időre meghosszabbítottuk, emlékeztetett.
Bejelentette: A benzin és- élemiszerárstopot meghosszabbítjáka kamatstopot, ami december 31-én járna le, további fél évvel kívánják szintén meghosszabbítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
