Hírek
2022. Augusztus 04. 09:19, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: omsz
Egy ember meghalt, többen súlyosan megsérültek az M80-ason
Életét vesztette annak a kamionnak a vezetője, amely négy személyautóval ütközött az M80-as autóúton a Vas megyei Csákánydoroszló és Vasszentmihály között szerda délután
Egy embert súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállítottak kórházba, többen súlyos sérülést szenvedtek - közölte Seffer Lilla, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
A baleset 15 óra előtt történt, a rendőrök teljes szélességében lezárták az autóutat, a forgalmat a 8-as számú főútra terelték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
2026. Március 22. 09:39, vasárnap | Belföld
Donald Trump: teljes és feltétel nélküli támogatásomról biztosítom Orbán Viktor újraválasztását
2026. Március 22. 09:35, vasárnap | Belföld
A DÁP felgyorsítja az autó-adásvételt
A Digitális Állampolgárság Program (DÁP) felgyorsítja az autó-adásvételt - mondta Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán szombaton közzétett videójában.
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
