Hírek
2022. Augusztus 14. 18:14, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy titkos jeladó buktatta le a betörőket

A technika, a tulajdonos és az újbudai rendőrök együttműködésének köszönhetően nem sokáig örülhetett zsákmányának a két férfi, akik egy építési telekre törtek be a fővárosban a minap.
Budapest XI. kerületében törtek be egy építési telekre és a rajta álló házba augusztus 10-én reggelre. Az elkövetők különböző gépeket és szerszámokat loptak el, többmillió forint értékben – közölte a rendőrség.
A betörők azzal azonban nem számoltak, hogy az egyik gépben jeladót rejtett el a tulajdonos, aki így a rendőröket az ellopott eszközök nyomára vezette.
Az újbudai nyomozók egy XIII. kerületi parkolóban álló autóban megtalálták az eltulajdonított tárgyakat. Az egyik feltételezett elkövetőt, a 41 éves Gy. Sándort ott el is fogták. A férfit előállították a XI. Kerületi Rendőrkapitányságra, ahol kétrendbeli lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
A gyanúsított feltételezett bűntársa ellen körözést adtak ki.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Május 24. 09:49, szerda | Kék hírek
Két millió forintért rendelt Elf Bart a NAV
A NAV Győr-Moson-Sopron vármegyei adóellenőrei az egyik népszerű közösségi oldalon látták egy árus hirdetését, akinél nagy tételben lehetett Elf Bart vásárolni.
2023. Május 22. 10:50, hétfő | Kék hírek
Komplett fegyverarzenált találtak egy albán férfinál Röszkén
17 gépkarabélyt, kettő géppisztolyt, kettő pisztolyt, valamint tölténytárakat és lőszereket találtak egy albán férfinál a röszkei határátkelőhelyen - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség szóvivője.
2023. Május 18. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Roadpol: sok teherautó-sofőr nem használja a biztonsági övet
2023. Május 18. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Jogerősen húsz év fegyházra ítélték a VV Fanni-ügy vádlottját
Jogerősen húsz év fegyházbüntetésre ítélte a Fővárosi Ítélőtábla a VV Fanniként ismertté vált Novozánszki Fanni meggyilkolásával vádolt B. Lászlót szerdán.