Hírek
2014. Április 07. 15:51, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Elhagyhatta a kórházat Psota Irén, a nemzet színésze

Elhagyhatta a kórházat hétfőn Psota Irén, aki még március 22-én került súlyos akut keringési betegség következtében a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézetbe - közölte az egészségügyi intézmény hétfőn az MTI-vel.
Az összegzés szerint az azonnali orvosi beavatkozásnak és az azt követő kezelésnek köszönhetően a kétszeres Kossuth-díjas művész felépült, további rehabilitációs kezelésre azonban szüksége lesz.
"A művésznő általunk szeretné megköszönni azt a szeretet és törődést, amit rajongó közönsége kórházi tartózkodása alatt kinyilvánított" - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.