Hírek
2018. Szeptember 30. 17:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elrendelte a bíróság a várpalotai kettős gyilkosság gyanúsítottjának letartóztatását

Az ügyészi indítványnak helyt adva elrendelte a bíróság a várpalotai kettős gyilkosság gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség és a rendőrség.
Gulyás Ildikó, a Veszprém Megyei Főügyészség szóvivője az MTI-nek elmondta: a nyomozás adatai szerint az elkövető megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy csütörtök délután felkereste a korábban hozzá közel álló 22 éves sértettet, akit megfojtott. A sértett kétéves gyermekét is olyan súlyosan bántalmazta, hogy a gyermek is meghalt.
A szóvivő tájékoztatása szerint a rendőrség több ember - részben tizennegyedik életévét be nem töltött személy - sérelmére elkövetett emberölés bűntette miatt folytat nyomozást, a bíróság pedig az ügyészi indítványnak helyt adva egy hónapra elrendelte a gyanúsított letartóztatását.
A rendőrség korábban azt közölte: péntek délelőtt kaptak bejelentést arról, hogy egy 22 éves nő és kétéves gyermeke holttestét találták meg Várpalota külterületén egy baglyas-hegyi ingatlanban. A rendőrök még aznap elfogták a kettős gyilkosság elkövetéssel megalapozottan gyanúsítható 40 éves berhidai férfit.
Kihallgatásán a férfi részletes beismerő vallomást tett - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.