Városlista
2026. április 11, szombat - Zsolt, Leó

Hírek

2019. Szeptember 23. 09:29, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Embereket akart felgyújtani egy nő Székesfehérváron

Embereket akart felgyújtani egy nő Székesfehérváron

Több ember sérelmére elkövetett emberölés kísérlete miatt őrizetbe vettek egy 59 éves székesfehérvári nőt, aki vasárnap délelőtt benzinnel locsolt le több embert, meggyújtani azonban már nem tudta őket

- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a honlapján.

Mint írták, korábbi sérelmét akarta a nő megtorolni egy dulakodás közben, amely egy bevásárlóközpont előtt alakult ki. A rendőrök a nőt őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.

A rendőrség korábban azt közölte, hogy egy székesfehérvári áruház előtt rövid szóváltást követően többen veszekedtek, dulakodtak, amelynek során egy ember megsérült. Hat embert előállítottak, majd a térfigyelő kamerák felvételeinek vizsgálata után találták meg a nőt, aki azt kiabálta, hogy felgyújtalak, meghalsz. Azért nem tudta begyújtani a benzint, mert az egyik sértett kirúgta az öngyújtót a kezéből.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld

NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást

Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld

Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt

A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.

2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld

A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát

A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.

2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld

Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?