Hírek
2017. November 17. 07:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hi
Emberölés Vas megyében
Emberölés történt a Vas megyei Kenéz településen csütörtökön, a rendőrök elfogtak egy férfit, aki megalapozottan gyanúsítható a bűncselekmény elkövetésével - közölte a Vas megyei rendőrség honlapján.
Holtan találtak egy férfit egy kenézi lakóházban kora este - olvasható a közleményben. A cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható egy 60 éves helyi lakos, aki olyan súlyosan bántalmazta a sértettet, hogy a helyszínen belehalt sérüléseibe.
A rendőrök lakóhelyén elfogták a férfit. A helyszíni szemle folyamatban van.
Közölték: a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
