Hírek
2021. Május 23. 14:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Fának ütközött, majd továbbment, meghalt az utasa
Halálos baleset történt vasárnap kora hajnalban Tarján és Gyermely között - közölte honlapján a rendőrség.
Egy személyautó eddig tisztázatlan okból lesodródott az útról, majd fának ütközött. Az autót vezető 32 éves férfi a járművel továbbhaladt, de időközben utasa rosszul lett, ezért hozzá mentőt hívott. A 42 éves férfit a mentőszolgálat munkatársai nem tudták újraéleszteni, életét vesztette.
A közlemény szerint az autó vezetőjével szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt jelzett. A baleset körülményeit a Tatabányai Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
