Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2012. Március 21. 07:17, szerda | Sport
Forrás: Felix Promotion Kft.

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert nyerte meg a 2012-es magyar bajnoki címet óriás-műlesiklásban, miután az innerkremsi versenyen hét tizeddel utasította maga mögé a mezőnyt.

Megvédte országos bajnoki címét óriás-műlesiklásban Farkas Norbert, aki az ausztriai Innerkremsben zajló viadalon 1:56.71 perc alatt teljesítette a két futamot, és több mint hét tizedet vert a második helyezett Bujtás Csabára.

„Először rendezték meg itt a bajnokságot, nem ez volt a világ legnehezebb pályája, de azért rutinból sem lehetett végigmenni rajta – mondta a futamot követően a Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő síző. – A hó kásás volt, mert nem csupán otthon, de itt, Ausztriában is jó idő van. Az első futamot négy tizeddel nyertem meg, ehhez tettem még hozzá hármat a másodikban. Nem volt tökéletes futam, kisebb hibákat elkövettem, de nagyon boldog vagyok, hogy megvédtem a címemet.”

Norbival kapcsolatban manapság nagy kérdés, hogy bírja a műtött keze a megpróbáltatásokat, nos, mint kiderült, ezzel nem volt probléma. „Fájdalom nélkül tudtam végigmenni a pályán, még a rajtolásnál sem zavart igazán. A keddi szlalom nagyobb kérdés, ott azért sokkal többször találkozik majd a kapukkal. A botot szerintem a Szerbiában jól bevált módon rögzítjük majd a kezemhez, igyekszem ott is megvédeni a címemet” – fogadkozott Farkas Norbert.

Felix Promotion Kft.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 24. 16:00, kedd | Sport

Férfi kézilabda MK - Az elődöntőben találkozik a Veszprém és a Szeged

A címvédő Szeged a bajnok Veszprémmel találkozik a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében.

2026. Február 24. 07:35, kedd | Sport

Labdarúgó NB I - Tartja a lépést az ETO-val a Ferencváros

A címvédő Ferencváros 3-1-re nyert az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának hétfői zárómérkőzésén, ezzel újra három pontra van a listavezető ETO FC Győrtől.

2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr

Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport

IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc

Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.