Hírek
2017. Augusztus 03. 15:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy túlhevült gázpalack Érden
A nagy melegben túlhevült LPG-gázpalack robbant fel egy érdi ház udvarán - közölte a katasztrófavédelem Pest megyei szóvivője csütörtökön az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a tűzoltók további hat LPG- és két PB-palackot találtak a helyszínen. Megkezdték ezek visszahűtését, a házban lakó két felnőttnek és két gyereknek addig el kellett hagynia otthonát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
