Hírek
2020. Május 03. 09:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Fényképezni akart a hídról – a vízirendészek mentették ki a Dunából
A 18 éves fiú megcsúszott a híd korlátján és a vízbe esett.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. május 2-án 19 óra 3 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapesten, a Rákóczi hídról egy fiú a folyóba esett - közölte a rendőrség.
A motorcsónakkal egy percen belül odaérkező járőrök a fiút a hajóba emelték és a kikötőben átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A fiú a rendőröknek elmondta, hogy fényképezni akart, ezért felmászott a híd korlátjára, de megcsúszott és a vízbe esett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
