Városlista
2026. június 26, péntek - János

Hírek

2021. Június 30. 09:01, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Fiatalkorúnak is árult drogot a dílernő

Fiatalkorúnak is árult drogot a dílernő

Egy fiatalkorúnak és több felnőttnek is adott el kábítószert egy 30 éves nő.

A Szécsényi Rendőrkapitányság kétrendbeli kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 30 éves rimóci lakos ellen – közölte a rendőrség.

A nő a megalapozott gyanú szerint 2021. január elseje és május 27. között családi házánál több felnőttkorú és egy fiatalkorú személy részére értékesített kábítószert. A nyomozók a végrehajtott kutatások alkalmával a gyanúsított lakásán több darab alufóliába csomagolt, fehér színű port, valamint az értékesítéséhez szükséges eszközöket, az egyik fogyasztónál pedig bruttó 0,17 gramm fehér színű port találtak meg és foglaltak le. A beszerzett szakértői vélemény alapján a lefoglalt fehér por kábítószernek minősül.

A 30 éves rimóci lakost a nyomozók 2021. június 29-én elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították és gyanúsítottként hallgatták ki. A nőt a hatóság tagjai őrizetbe vették, és a napokban előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására.
A nyomozók az üggyel összefüggésben további öt személyt hallgattak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld

V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él

\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -

2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld

Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján

Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.

2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól

A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.