Hírek
2019. November 30. 08:32, szombat | Helyi
FIGYELEM! IPARI ÉPÜLET ÉG SOPRONBAN!
Pár perce kaptuk a hírt, óriás lángokkal ég a Győri út végén az egyik ipari épület.
A tűzoltók már a helyszínen vannak és megkezdték az oltási munkákat. Sajnos a tűz keletkezésének körülményeiről, illetve személyi sérülésről egyelőre nincs információnk.
Update:
Azóta több részlet is napvilágot látott a tűzzel kapcsolatban. A fertőrákosi tűzoltóság közleménye szerint az épület oltását tovább nehezítette, hogy a helyszínen található gázpalackok közül több is felrobbant a hő hatására, illetve az udvaron álló sérült autókból helyenként üzemanyag szivárgott ami begyulladt.
A tűzoltók valamivel 8 óra után érkeztek a helyszínre, az oltási munkálatokat pedig 11 óra után fejeztlk be. Értesüléseink szerint személyi sérülés nem történt, a tűz kialakulásával kapcsolatban a rendőrség nyomoz.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 26. 13:12, szerda | Helyi
Elültették a 100. új fát Sopronban
Az önkormányzat faültetési programjához csatlakozva az IKEA Industry Magyarország Kft. 28 fát adományozott a város számára, melyeket soproni bölcsődék udvarán ültettek el. Az ültetések száma ezzel elérte a százat.
2025. November 25. 15:24, kedd | Helyi
Készüljünk az ünnepekre együtt a Soproni Adventen!
Hamarosan kezdetét veszi az adventi időszak, ezzel együtt pedig a Soproni Adventi Vásár is megnyitja kapuit. Ízek, fények, varázslat és persze ünnepi hangulat, erre mind számíthattok idén adventkor!
2025. November 25. 13:12, kedd | Helyi
Prof. Dr. Fábián Attila a Soproni Egyetem régi-új rektora
Ismételten Prof. Dr. Fábián Attila egyetemi tanárt találták a legalkalmasabbnak a rektori pozícióra, így 2026. januárjától továbbra is ő fogja az intézmény vezetői szerepét betölteni.
2025. November 24. 15:44, hétfő | Helyi
Több mint 250 támogatás közül válogathatnak a magyar fiatalok
Magyarország Kormánya igyekszik a legjobb lehetőségeket és a legtöbb támogatást biztosítani, hogy el tudjanak indulni az életben. Csak fel kell fedezned a neked szóló lehetőségeket!












