Hírek
2012. Május 30. 07:23, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Gáspár Lacit biztonsági őrök dobták ki
Botrányos dolog történt Gáspár Lacival. Az énekest a napokban kidobták egy szállodából. A StoryOnline megtudta, mi is történt valójában.
Gáspár Laci közel 10 éve hazánk az egyik legismertebb előadója több száz fellépéssel és arany és platina lemezzel a háta mögött, szinte nincs olyan ember, aki nem ismerné. Ennek ellenére a közelmúltban egy Velencei luxusszálloda recepciójáról a biztonsági őrök kisérték ki.
Hír természetesen igaz azzal kiegészítve, hogy Laci legújabb klipjét forgatta, amely története egy szállodában játszódik ahonnan valamiért a kitessékelték. A dal egy közös együttműködés szüleménye a napjainkban egyre feljebb törekvő Plastikhead dj párossal, akik Dér Heni és Bencsik Tamara után Gáspár Lacival is együtt dolgoztak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál
