Hírek
2018. November 13. 09:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
Gazdátlan autóval ütközött egy Veszprémbe tartó vonat

Gazdátlan személykocsinak ütközött Pétfürdő és Hajmáskér között egy Budapestről Veszprémbe tartó vonat hétfőn este – tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a baleset miatt hosszabb menetidőre kellett számítani a Székesfehérvár-Veszprém vonalon.
A közlekedés a helyszíni vizsgálat befejezéséig szünetelt, ez alatt az idő alatt vonatpótló buszokkal szállították az utasokat a két állomás között.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) a honlapján azt írta, hogy a személyvonat Hajmáskéren, a Táncsics Mihály utcánál ütközött a síneken álló autónak.
A jármű, amelyben senki nem tartózkodott, egy utcába sodródott az ütközéstől.
A vonaton huszonöten utaztak, senki nem sérült meg a balesetben – közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 18. 08:27, vasárnap | Belföld
Nagy István: május végén Magyarország kihirdetheti a mentességet a ragadós száj- és körömfájás ügyében
A ragadós száj- és körömfájás vírus utolsó kitörése óta nem észleltek új eseteket, a lappangási idő leghosszabb részén is \"túl vagyunk\".
2025. Május 18. 08:24, vasárnap | Belföld
Eddig fél millió ember küldte vissza a Voks lapokat
Átlépte a félmilliót a visszaküldött Voks 2025 szavazólapok száma - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton a közösségi oldalára feltöltött videójában.
2025. Május 17. 08:27, szombat | Belföld
Elkészült az egymilliomodik Audi Q3 modell az Audi Hungaria győri gyárában
Legördült a gyártósorról az egymilliomodik Audi Q3 modell az Audi Hungaria Zrt. győri gyárában. Az ünnepség részeként az Audi Hungaria és a magyar kormány megújította a 2013-ban kötött stratégiai együttműködési megállapodását.
2025. Május 17. 08:20, szombat | Belföld
Orbán Viktor: példátlan, hogy egy nem NATO-tagállam titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen
Példátlan, hogy a nem NATO-tagállam Ukrajna titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen