Hírek
2018. Június 16. 10:01, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Gyilkosság és öngyilkosság Hosszúhetényben
Megölte feleségét, majd magával is végzett a férfi pénteken Hosszúhetényben.
Hosszúhetényben, a zárt házukban június 15-én 17 óra 40 perckor holtan találták az ott lakó 53 éves nőt és 52 éves férfit. A helyszíni szemlén és az elsődleges adatok alapján a rendőrök megállapították, hogy a férfi és a nő kölcsönösen bántalmazták egymást, amely során a férfi halálosan megsebesítette feleségét, majd saját magával is végzett.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
