Hírek
2017. December 03. 09:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos épülettűz Szegeden
Kigyulladt egy melléképület vasárnapra virradó éjjel a Szeged külvárosában húzódó Cserepes soron; a helyszínen egy elhunyt embert is találtak - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A tűzhöz a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik két vízsugárral eloltották el a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
A tűzoltók az oltási munkálatokkal párhuzamosan egy embert találtak az épületben, akiről a mentők a helyszínen megállapították, hogy életét vesztette - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
