Hírek
2019. Június 11. 07:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Halálra gázoltak egy gyalogost az M7-es autópályán
Halálra gázolt egy személygépkocsi egy gyalogost az M7-es autópályán Polgárdi közelében hétfő éjszaka - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A baleset a sztráda Balaton felé vezető oldalán, a 80-as kilométernél történt.
A gyalogos a helyszínen meghalt.
A helyszínelés idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták a rendőrök, és a Budapest felől érkező forgalmat a 69-es kilométernél, Szabadbattyánnál a 7-es főútra terelik. Onnan a 81-es kilométernél, Polgárdi után lehet visszatérni az autópályára - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld
Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció
A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.
2026. Május 21. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: erős közép-európai régióra van szükség az erős Európához
2026. Május 21. 07:12, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a magyar nép megfogadta II. János Pál pápa tanácsát, hogy ne féljen
A magyar nép megfogadta II. János Pál pápa tanácsát, hogy ne féljen - mondta a miniszterelnök a lengyelországi Gdanskban, köszönetet mondva ezért.
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
