Hírek
2021. Április 25. 08:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay.hu
Halált okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy férfit Salgótarjánban
Holtan találtak egy nőt Salgótarjánban szombaton, az ügyben halált okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy 62 éves férfit - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Király-Kollár Ramóna közleményében azt írta: a haláleset pontos körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.
A rendőrségre szombaton 10 óra 16 perckor érkezett a bejelentés, miszerint egy nő holttestét találták meg Salgótarján külterületén egy családi házban.
A rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést és a tanúkutatást, ennek eredményeként állították elő a férfit, akit halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki, és őrizetbe vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
