Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2021. Július 19. 13:08, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Hárman verték meg, életveszélyes megsérült

Hárman verték meg, életveszélyes megsérült

Hárman bántalmazták azt a férfit, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett. A feltételezett elkövetőket őrizetbe vették a bátonyterenyei nyomozók.

A Nógrád megyei rendőrök életveszélyt okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 42 éves és egy 26 éves bátonyterenyei, valamint egy 23 éves mátraverebélyi lakos ellen.

A gyanúsítottak július 17-én 23 óra körül Bátonyterenye – Kisterenye városrész – belterületén az egyik italozóban szóváltásba keveredtek férfi ismerősükkel. A 42 éves férfi és 23 éves társa ezután megütötte a sértettet, aki a földre esett, majd távozott az italozóból. A 23 éves és a 26 éves gyanúsítottak azonban követték a sértettet, akit a város egyik buszmegállójában ismételten többször ököllel megütöttek, majd több alkalommal megrúgtak. A bántalmazott férfi az elsődleges orvosi vélemény alapján életveszélyes sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.

A mátraverebélyi lakost és két társát a bejelentést követően a rendőrök elfogták, előállították, gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld

NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet

Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld

Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen

A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.

2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton