Hírek
2018. Május 11. 07:23, péntek |
Külföld
Forrás: mti
Hasba lőtte magát egy kisfiú az Egyesült Államokban, szülei azt hazudták, hogy kintről jött a lövés
Hasba lőtte magát apja pisztolyával véletlenül egy hároméves fiú az Egyesült Államokban, szülei pedig, hogy elkerüljék a felelősségre vonást, azt hazudták, hogy valaki kintről lőtt otthonukba
- adta hírül az AP amerikai hírügynökség csütörtökön. Az eset Detroitban történt még kedden. A gyermek szülei épp veszekedtek, amikor a fiúcska a nappaliban kezébe vette az őrizetlenül hagyott pisztolyt, amely elsült.
A nyomozók hamar kiderítették, hogy a szülők hazudtak, a lövés nem kintről jött. A 34 éves apát őrizetbe vették. A férfi 100 ezer dollár - 26 millió forint - óvadék fejében védekezhet szabadlábon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 12:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre
Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre szerdán - közölte a Központi Parancsokság (CENTCOM).
2026. Július 08. 17:00, szerda | Külföld
Donald Trump: Törökország visszakerülhet az amerikai F-35-ös programba
2026. Július 08. 15:00, szerda | Külföld
Uniós biztos: az európai autóipar életveszélyben van
Az európai autóipar életveszélyben van, már nemcsak az autógyártók és a beszállítók, hanem a teljes ellátási lánc óriási nyomás alatt áll, és több millió munkahely jövője forog kockán
