Hírek
2013. Január 17. 11:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - Összeomlott a menetrend a Veszprém megyei Volán-társaságoknál
Összeomlott a menetrend a Veszprém megyei Volán-társaságoknál - mondták az érintett cégek vezetői az MTI megkeresésére csütörtökön.
Szöllősi József, a Balaton Volán személyforgalmi üzletágvezetője úgy fogalmazott, hogy menetrendszerűségről már nem lehet beszélni. Ha beérkezik egy-egy buszuk, tovább küldik, és egyelőre a megye minden irányába tudnak közlekedni, de a közúti helyzet percről-percre változik.
Heizer János, a Bakony Volán műszaki igazgatója hasonlóról számolt be: kiszámíthatatlan, melyik járat, mikor ér célba.
Mindkét vezető felhívta a figyelmet arra, hogy az utasok, mielőtt útnak indulnak, tájékozódjanak a megfelelő információs szolgálatoknál a járatokról.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
