Hírek
2013. Június 20. 10:42, csütörtök |
Külföld
Forrás: MTI
Holtan találták az európai kosárszövetség elnökét

Holtan találták genfi szállodai szobájában Olafur Rafnssont, az Európai Kosárlabda Szövetség (FIBA Europe) elnökét.
A FIBA Europe honlapjának tájékoztatása szerint az 50 éves izlandi sportvezető - aki egyben hazája olimpiai bizottságát is irányította - a nemzetközi szövetség (FIBA) új főhadiszállásának átadására érkezett Svájcba, ahol szerda este hunyt el.
A Haukar csapatával 1988-ban izlandi bajnoki címet szerző Rafnsson 2010 májusa óta állt a FIBA Europe élén, s azóta járt Magyarországon is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 08. 20:31, kedd | Külföld
Már több mint hetven ország állampolgárai jogosultak vízummentes beutazásra Kínába
Július közepétől Kína már több mint 70 ország állampolgárainak biztosít vízummentes belépést az országba.
2025. Július 08. 07:00, kedd | Külföld
Izrael jelentős légicsapást mért a húszik jemeni kikötőire és más célpontokra
Az izraeli légierő jelentős, mintegy ötven rakétából álló légicsapást mért a húszik jemeni kikötőire és más jemeni célpontokra vasárnap éjjel - jelentette az izraeli hadsereg (IDF) hétfő reggel.
2025. Július 07. 12:00, hétfő | Külföld
Az Egyesült Államok augusztus 1-jén bevezeti az áprilisban bejelentett vámokat azon országok és partnerek esetében, amelyekkel addig nem
Az Egyesült Államok augusztus 1-jén bevezeti az áprilisban bejelentett vámokat azon országok és partnerek esetében, amelyekkel addig nem jön létre kereskedelmi megállapodás-közölte vasárnap Scott Bessent pénzügyminiszter
2025. Július 06. 20:00, vasárnap | Külföld
A szlovének több mint fele Horvátországban nyaralna az idén
A szlovének 71 százaléka tervez nyaralást az idén, és a válaszadók több mint fele Horvátországban üdülne - derült ki a Mediana közvélemény-kutató felmérésének vasárnap nyilvánosságra hozott eredményéből