Hírek
2022. Március 16. 11:19, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy salgótarjáni házban
Holttestet találtak a tűzoltók egy salgótarjáni házban szerdán - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-t.
Mukics Dániel közleményében azt írta: szerda hajnalban érkezett a segélyhívás, hogy kigyulladt egy hétvégi ház Salgótarján Somlyóbánya városrészében.
Tíz salgótarjáni tűzoltó két járművel vonult a tizenkét négyzetméteres faházhoz, amely teljes terjedelmében égett. A tűz az épület körüli növényzetre is átterjedt. A tűzoltók fél óra alatt megfékezték a lángokat, oltás közben egy holttestet találtak az épületben.
A tűz keletkezési okát a katasztrófavédelem vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
2026. Május 12. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Gajdos László: a szennyező cégek Európa legnagyobb bírságára számíthatnak
2026. Május 12. 07:33, kedd | Belföld
Megalakult az új Országgyűlés – az IPOSZ szerint a kkv-kat érintő döntéseknél nagyobb szerepet kell kapniuk az érdekképviseleteknek
Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével szombaton megalakult az új Országgyűlés.
2026. Május 12. 07:14, kedd | Belföld
Korrupció miatt őrizetbe vettek egy volt országgyűlési képviselőt
Őrizetbe vett az ügyészség egy volt országgyűlési képviselőt korrupció és fiktív foglalkoztatás gyanúja miatt hétfőn - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) az MTI-t.
