Hírek
2016. Január 22. 08:08, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Illegális bevándorlás - Orbán: az osztrák döntés a józan ész győzelme
Orbán Viktor miniszterelnök a józan ész győzelmének tartja, hogy Ausztria bejelentette: korlátozza a menedékkérők létszámát.
A kormányfő pénteken a Kossuth rádió 180 perc című műsorában az osztrák döntést úgy kommentálta: "a dogmatikus gondolkodás kapitulált a valóság és a józan ész előtt".
Európa nem tud korlátok nélkül, ellenőrizetlenül óriási idegen embertömegeket befogadni - hangsúlyozta Orbán Viktor.
A miniszterelnök a rádióinterjúban ismét kiállt Lengyelország mellett. Szerinte a lengyel kormány nem tett olyat, ami miatt Brüsszelnek kritikát kellene megfogalmaznia. Brüsszelt irritálja, ha erős nemzetállamok vannak - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Belföld
NVI: a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be
Lejárt az egyéni választókerületi jelöltállítás, továbbá az országos listaállítás határideje is, a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az MTI-vel szombat este.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 10. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon
Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!
2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Óriási tömeg fogadta Magyar Pétert Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
