Hírek
2011. November 27. 07:23, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu
Interlagosban a Red Bull kibérelte az első sort
Sebastian Vettel nyerte az évadzáró futam, a Brazil Nagydíj időmérő edzését. Felipe Massa hazai pályán ünnepli 100. ferraris versenyét. Jenson Button pedig Kalmár István által tervezett kalocsai mintás overallban feszít.
Interlagosban a Ferrari brazil pilótája szeretné méltóképpen megünnepelni 100. versenyét, melyet az olasz istállónál tölt. Felipe Massa a hétvégén elmondta, hogy a dobogóért küzdene. Szép tervek: idén az ötödik helynél előbb még nem végzett. Mellette Bruno Senna (Renault) és Rubens Barrichello (Williams) versenyez hazai környezetben a hétvégén.
Magyar vonatkozású hírünk is van Dél-Amerikából, ugyanis Jenson Button viseli a kalocsai mintás McLaren overallt – nem csak az időmérőn, hanem a vasárnapi nagydíjon is! Mint azt korábban megírtuk, a Kalmár István által tervezett overall nyerte a Hugo Boss által meghirdetett design versenyt. Wéber Gábor, az RTL szakkommentátora is ebben feszít a stúdióban. Aranyos.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport
FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen
A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.
2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport
Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen
A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.
