Hírek
2022. Április 19. 11:09, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Ittasan ült volán mögé a fiú, nem lett jó vége
A 15 éves fiú ittasan, engedély nélkül vitte el nagynénje autóját Faddon. Rokonával autókázni akartak, de balesetet szenvedtek. Mindketten megsérültek.
Faddról érkezett bejelentés, hogy egy Fiat Panda típusú autó egy ház kerítésének hajtott szombat hajnalban, a kocsiban ketten utaztak mindketten megsérültek. A helyszínre érkező kollégáink meglepve tapasztalták, hogy a kocsit egy 15 éves fiú vezette. Még nagyobb volt a megdöbbenésük, amikor a jogosítvány nélkül közlekedő sofőrt megszondáztatták, és a szonda pozitív értéket mutatott. Az adatgyűjtés során kiderült, hogy a fiatal nagynénje autójával hajtott neki egy ház kerítésének. A rokon azonban nem adott neki engedélyt arra, hogy a kocsit használja – közölte a rendőrség.
A fiatalnak számos szabályszegés miatt kell felelnie. Vele szemben a rendőrök engedély nélküli vezetés és baleset okozása miatt is eljárást indítanak. Feljelentik továbbá ittas vezetés vétség és jármű önkényes elvétele bűntett elkövetése miatt is.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
