Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2021. Január 21. 10:05, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó: ügyészség

Játékfegyverrel rabolt ki fiúkat egy nő

Játékfegyverrel rabolt ki fiúkat egy nő

Vádat emelt és végrehajtandó szabadságvesztést indítványozott az ügyészség egy nő ellen, aki a vádhatóság szerint játékfegyverrel rabolt ki két fiatalt tavaly szeptemberben Marcaliban - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség csü

- tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-t. Közleményükben azt írták: a 32 éves nő a testvére valódi lőfegyvernek látszó airsoft játékpisztolyával a kezében állta útját a két 17 éves sértettnek, és felszólította őket pénzük átadására. Az egyik fiú megkérdezte a rablót, hogy "ez most komoly?". A nő igennel felelt és egyre agresszívebben követelte a pénzt, amitől a sértettek megijedtek és mintegy hatezer forintot adtak neki.

A rendőrség rövid időn belül elfogta, a bíróság pedig letartóztatta a támadót. A marcali ügyészség kétrendbeli, fegyveresen elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat ellene, és azt indítványozta a bíróságnak, hogy ítélje végrehajtandó fegyházbüntetésre.

Címkék: Marcali, , rablás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin