Hírek
2021. Október 13. 09:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kamerát találtak egy fővárosi sportcentrum öltözőjében
Mobil minikamerát találtak a Budapesten, a XVIII. kerületi Vilmos Endre Sportcentrum egyik öltözőjében - közölte kedden a létesítmény üzemeltetője, a Városgazda 18. Kerületi Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán.
Azt írták: személyes adatokkal visszaélés alapos gyanúja miatt büntetőfeljelentést tettek.
Somody Lászlóval, a területért felelős alpolgármesterrel (Momentum) egyeztetve és a polgármester utasításának megfelelően, haladéktalanul megkezdték valamennyi kerületi sportlétesítmény átvizsgálását. A Park uszoda, a Kastélydombi uszoda, a Malév uszoda, a Sportkastély, a Gerely utcai létesítmény és a Deák Bamba Sportcentrum ezért kedden 14 órától nem fogadnak látogatókat - tették hozzá.
Közölték: a Városgazda zrt. szakemberei az éjszakai órákban is végzik majd az átvizsgálást, hogy szerda reggel 8 órától ismét minden sportlétesítményük biztonságban fogadhassa a kerületieket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
