Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2017. Október 30. 13:45, hétfő | Belföld
Forrás: mti/met

Kékestetőn havazik

Kékestetőn havazik

Kékestetőn havazik, fagypont alatti a hőmérséklet – közölte hétfőn délben az Országos Meteorológiai Szolgálat Facebook-oldalán.

Kékestetőn erős szél és hózápor van, foltokban megmarad a hó. A hőmérséklet mínusz 0,2 Celsius-fok. Kékestetőn kívül Bánkútról is jelezték, hogy hókristályok hullanak – írták.

A meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint hétfőn gomolyfelhős, napos idő várható, helyenként futó zápor, a hegyekben hózápor valószínű. Kedden napközben néhol kisebb eső is előfordulhat, másutt többnyire napos idő várható több-kevesebb gomolyfelhővel. Emellett továbbra is sokfelé megerősödik, több helyen viharossá fokozódik a szél. Kedden is lehetnek erős széllökések.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet mínusz 4 és plusz 3 fok között valószínű, fagy főként délnyugaton és északkeleten valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 7-12 fok között alakul.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan

2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg

2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.