Hírek
2018. Október 24. 19:18, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kékestetőn havazott
Kékestetőn havazott szerda délután; a heol.hu beszámolója szerint egy webkamera nem sokkal 13 óra előtt örökítette meg az idei szezon első hópelyheit.
A déli sípályán elhelyezett webkamera élőben rögzített felvételén jól látható, ahogy 12 óra 52 perckor hózápor érte el Magyarország legmagasabb csúcsát.
A Szeretlek Mátra egyik kommentelője szerint nemcsak a Kékestetőn, hanem Gyöngyösön is esett pár percig a hó - írta a portál.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI megkeresésére megerősítette a kisebb havazást, a hőmérséklet Kékestetőn 4,8 fok volt.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
