Hírek
2022. Augusztus 09. 09:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Két és féléves kislány fulladt a Balatonba
Belefulladt egy két és féléves kislány a Balatonba, a rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés miatt indított nyomozást az ügyben
- közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI megkeresésére.
Máté Alexandra a folyamatban lévő büntetőeljárásra tekintettel csupán annyit közölt, hogy cseh családról van szó. A gyermek szülei ott voltak a strandon, a balesetet megelőzően az édesanya tartózkodott a vízben a kislánnyal - tette hozzá.
A Sümegi Szó közösségi oldala számolt be arról, hogy augusztus 6-án, a badacsonylábdihegyi kemping strandjánál történt a baleset. A kislány egy felfújható matracról csúszott a Balatonba. Hiába vonultak ki az esethez nagy erőkkel rendőrök, mentők, és vettek részt a keresésben civilek is, csak másfél óra múlva találtak rá holtan a gyermekre. Sajtóértesülések szerint a kislány egy kutyával feküdt a matracon, amit elsodort a szél a balesetet megelőzően.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
