Hírek
2020. Június 29. 05:00, hétfő |
Külföld
Forrás: mti
Kétszáz métert zuhant egy brazil focista - túlélte
Autójával kétszáz méteres mélységbe zuhant Henrique, az élvonalbeli brazil futballcsapat, a Cruzeiro játékosa, aki csodával határos módon kisebb karcolásokkal megúszta az esetet.
A Globo Esporte brazil sportlap beszámolója szerint a 35 éves középpályás, akit tűzoltók mentettek ki szorult helyzetéből, és sokkos állapotban szállítottak kórházba, nem tudott magyarázattal szolgálni, hogy mi történt vele a hegyi úton.
A legutóbbi szezonban Henrique 33 mérkőzésen játszott a brazil bajnokságban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 12:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre
Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre szerdán - közölte a Központi Parancsokság (CENTCOM).
2026. Július 08. 17:00, szerda | Külföld
Donald Trump: Törökország visszakerülhet az amerikai F-35-ös programba
2026. Július 08. 15:00, szerda | Külföld
Uniós biztos: az európai autóipar életveszélyben van
Az európai autóipar életveszélyben van, már nemcsak az autógyártók és a beszállítók, hanem a teljes ellátási lánc óriási nyomás alatt áll, és több millió munkahely jövője forog kockán
