Városlista
2026. január 9, péntek - Marcell

Hírek

2021. Június 05. 10:47, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kétszer is ittasan ült volán mögé egy napon

Kétszer is ittasan ült volán mögé egy napon

A debreceni rendőrök most fejezték be az ittas vezető ügyének a vizsgálatát.

A rendőrök Debrecenben a Barackos utcában állítottak meg egy kocsit május 14-én délelőtt. Az egyenruhások a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt előállították, a vezetői engedélyét pedig elvették – közölte a rendőrség.

A 44 éves férfinek ez nem volt elég, aznap délután visszament az utcán parkoló autójához és ismét volán mögé ült. Pechére a rendőrök azonnal megállították, majd előállítását követően szabálysértési őrizetbe vették. A férfit járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, amely során beismerő vallomást tett.

A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld

Kemény fagyokkal zárul a hét

Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.

2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld

Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás

Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.

2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld

Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra

A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.

2026. Január 09. 07:55, péntek | Belföld

Havazás, ónos eső - Zalában kritikus a helyzet