Hírek
2018. Június 08. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt a veszprémi NAV irodája
Péntek hajnalra eloltották a tűzoltók a Veszprém belvárosában égő irodaház lángjait.
A katasztrófavédelem jelentése szerint senki nem sérült meg, és az egységek megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Az MTI helyszíni információi szerint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatóságának egyik telephelye lángolt.
A háromszintes irodaépület körülbelül háromszáz négyzetméter alapterületű tetőszerkezete teljes terjedelmében égett, a Veszprém belvárosában húzódó Victor Hugo utcában.
A tűzhöz a veszprémi, az ajkai és a balatonfűzfői hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, öt vízsugárral oltották el a lángokat. A tűzoltási munkálatok közben a tetőszerkezet több ponton beszakad
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld
Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje
A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.
