Hírek
2013. Február 06. 10:39, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Kihelyezett frakcióüléssel kezdi a Jobbik is a tavaszi ülésszakot
Szerdától két napon keresztül a Heves megyei Demjénben tart évnyitó frakcióülést a Jobbik - jelentette be az ellenzéki párt elnök-frakcióvezetője szerdán, Budapesten.
Vona Gábor tájékoztatása szerint szerdán az ő helyzetértékelő előadásával kezdődik a parlamenti képviselőcsoport ülése, ahol ismerteti az Országgyűlés tavaszi ülésszakára vonatkozó elképzeléseit is.
Vona Gábor álláspontja szerint a jövő héten kezdődő parlamenti ülésszak alatt három témára kell plusz energiát fordítania a Jobbik frakciójának: a gazdasági fordulatra, vagyis a párt Hét vezér tervének "kibontására"; az egészségügy helyzetére és a közbiztonságra, annak is a helyi szintű megerősítésére.
Vona Gábor közölte, csütörtökön négy témakörről tart vitát a Jobbik-frakciója: a Dunai vízszabályozás lehetőségeiről, a rezsicsökkentés folytatásának "számukra kívánatos formáiról", a köz- és felsőoktatás válságáról, valamint a nyugdíjasok helyzetéről, mert ebben a társadalmi rétegben a Jobbiknak "le kell dolgoznia a politikai támogatói hátrányát".
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
